Hayatımın Rolü 19.Bölüm tek parça izle


Haluk Bilginer'i hiç böyle görmediniz! Son dizisinde çocukları için dadı kılığına giren bir babayı canlandıran usta oyuncunun yeni filmi Çanakkale Çocukları ise 28 Eylül’de vizyonda. Bilginer’le projelerinden kızı Nazlı ile ilişkisine her şeyi konuştuk.


Yaklaşık 19 yıl önce gösterime girdiğinde çok sevilmişti, Muhteşem Dadı... Başrolünde Robin Williams’ın oynadığı film şimdi de bizde Hayatımın Rolü adlı diziye ilham verdi. Bu kez başrolde Haluk Bilginer var. Usta oyuncu çocuklarını görebilmek için kadın kılığına giren bir babayı canlandırıyor. ‘Yaşar’ karakteriyle herkesin beğenisini toplayan Bilginer’i Robin Williams ile kıyaslamayanlar da yok değil. Her ne kadar hikaye tanıdık, karakter ünlü olsa da bu kez yorum farklı...


Yaz dizilerinde görmeye alışık olmadığımız Bilginer yeni filmiyle de gündemde. Sinan Çetin’in yazıp yönettiği Çanakkale Çocukları adlı sinema filminde İttihat ve Terakki’nin önde gelen bürokratı Kasım Bey olarak karşımıza çıkacak. Bilginer, iki oğlunu savaşa yollayan bir baba rolünde. Film 28 Eylül’de vizyona girecek0 yorum:

Yorum Gönder